درباره من

همایش-یوسفیان-پور-1

علیرضا یوسفیان‌پور کیست؟

علیرضا یوسفیان‌پور از سال 1390 آموزش درس دین و زندگی را با حضور در آموزشگاه‌های کنکور آغاز کرد. روشی که در تدریس این درس به کار برده بود، کم کم مورد توجه دانش‌آموزان زیادی قرار گرفت و در عرض کمتر از سه سال موفق شد مخاطبین پرشماری را از سراسر کشور جذب کند. با ظهور موسسات بزرگ کنکور و همه‌گیر شدن فیلم‌های آموزشی، علیرضا یوسفیان‌پور همکاری خود را با موسسه حرف آخر آغاز کرد. حاصل این همکاری، ضبط و تولید پرفروش‌ترین دی‌وی‌دی‌های دینی کنکور می‌باشد. ترکیب ایده‌های ناب مبتنی بر مفاهیم کتاب درسی با سبک نوین آموزشی یعنی انیمیشن و تصویرسازی، موجب شد داوطلبین زیادی در سال‌های اخیر با تدریس علیرضا یوسفیان‌پور این درس را در کنکور سراسری ۱۰۰ درصد بزنند.

حضور در برنامه‌های تلویزیونی

حضور علیرضا یوسفیان‌پور در شبکه‌های تلویزیونی (شبکه یک، چهار، آموزش و شبکه‌های استانی) به عنوان مدرس دین و زندگی کنکور، باعث شده دانش‌آموزان زیادی در سراسر کشور با این سبک تدریس آشنا شوند. در هر برنامه که حدود نیم ساعت به طول می‌انجامد، قسمت‌هایی از دینی کنکور تدریس و راهکارهایی برای مطالعه این درس، ارائه می‌شود.

برنامه-تلویزیونی-یوسفیان-پور

همایش‌ها و کلاس‌های آنلاین

یکی از پر مخاطب‌ترین همایش‌های دینی کنکور در ایران، همایش‌های علیرضا یوسفیان‌پور می‌باشد. تدریس حجم زیادی از مطالب در زمان کم و جمع‌بندی‌های طوفانی و منحصربفرد، باعث شد تا استقبال زیادی از این همایش‌ها شود. نتیجه همکاری با آموزشگاه‌های بزرگ کشور، برگزاری بیش از 100 همایش در 30 شهر کشور بود. با رونق گرفتن آموزش مجازی، کلاس‌های آنلاین هم بزودی در همین وب‌سایت برگزار خواهد شد.

فروشگاه آنلاین

خرید ساده و مطمئن

نمونه تدریس‌ها

با امکان دانلود