حل-سوالات-دینی-کنکور

حل سوالات دینی کنکور

حل سوالات دینی کنکور بخصوص در ماه‌های پایانی سال تحصیلی، کمک زیادی به داوطلبان می‌کند. علاوه بر مرور کلی دین و زندگی، شما می‌توانید نقاط ضعف خود را نیز بیابید و برای برطرف کردن آن‌ها قبل از اینکه خیلی دیر شود، اقدام کنید. تصمیم گرفتم در این صفحه از سال 99 به صورت مرتب و هر ساله، تمام سوالات کنکور هر 6 گروه آزمایشی را برای شما حل کنم. فیلم حل سوالات را با کلیک بر روی گروه آزمایشی مورد نظر، می‌توانید مشاهده و دانلود کنید. پاسخ‌ها با دقت بسیاری ارائه شده و در خلال حل تست‌ها، مروری هم بر نکات مهم داشته‌ام. 

سوالات دینی کنکور ریاضی با پاسخ تشریحی

تعداد سوالات ترکیبی نسبت به سال‌های گذشته بیشتر بود. پاسخگویی به این نوع سوال‌ها نیازمند اشراف کامل بر کتاب درسی دینی بود. در این ویدیو علاوه بر ارائه پاسخ‌های کاملا تشریحی، سعی کردم قالب سوالات در کنکورهای جدید را نیز موشکافانه بررسی کنم. پس توصیه می‌کنم ویدیوی حل سوالات دین و زندگی  کنکور 99 رشته ریاضی را با دقت مشاهده کنید.

سوالات دینی کنکور تجربی با پاسخ تشریحی

مطابق انتظار سطح سوالات دینی تجربی در سال 99 مشابه کنکور ریاضی بود. تیپ تست‌های جدیدی برای اولین بار در این آزمون مطرح شد که در سال‌های گذشته در رشته تجربی نداشتیم. تسلط بر تمام بخش‌های آیه، پررنگ‌تر از همیشه مورد توجه طراحان محترم بود. دعوت می‌کنم این ویدیو را تا انتها مشاهده کنید تا یک دوره سریع هم بر روی نکات داشته باشید.

سوالات دینی کنکور انسانی با پاسخ تشریحی

سوالات معارف در رشته انسانی، معمولا پرمغزتر از گروه‌های دیگر مطرح می‌شود. با توجه به زیاد بودن تعداد درس‌ها و آیات، با تست‌های ترکیبی بیشتری روبرو هستیم. دینی کنکور انسانی 99 هم تقریبا به همین روال بود و کسانی می‌توانستند به درصدهای بالا برسند که به جای حفظ کردن، تمام موضوعات را مفهومی خوانده باشند.

سوالات دینی کنکور هنر با پاسخ تشریحی

سطح کلی سوالات دینی 99 در رشته هنر، متوسط رو به ساده بود. داوطلبان با اندکی دقت به راحتی می‌توانستند به درصد طلایی 100 دست پیدا کنند. سوال 51 تنها سوال چالشی این آزمون بود. سوالی که از مبحث «احکام نماز و روزه» مطرح شد. جای نگرانی نیست. ویدیو را تا انتها ببینید. سوالات دینی رشته هنر را به صورت جامع و تکنیکی برای شما حل کرده‌ام.

سوالات دینی کنکور زبان با پاسخ تشریحی

یکی از اشتباهات رایج در درس دین و زندگی، مطالعه مستقل و پراکنده آیات و احادیث می‌باشد. تست‌های مفهومی دینی کنکور در رشته زبان سال 99 مهر تاییدی بر این واقعیت می‌باشد. در یک تحلیل مفصل نحوه درست مطالعه این درس را به شما آموزش داده‌ام. کافیست این ویدیو را تا انتها ببینید.

سوالات دینی کنکور خارج با پاسخ تشریحی

در سال‌های اخیر در آزمون‌های خارج از کشور، سوالات خوب و نسبتا دشواری را شاهد بوده‌ایم. آزمون دینی 99 خارج هم از این قاعده مستثنی نبود. در این ویدیو نحوه مواجهه با سوالات چالشی و تکنیک‌های رد گزینه را مشاهده خواهید کرد. 

فروشگاه آنلاین

خرید ساده و مطمئن

نمونه تدریس‌ها

با امکان دانلود