جمع‌بندی دین و زندگی به سبکِ 
علیرضا یوسفیان پور

این مجموعه شامل چی هست؟

آموزش و تست

الگوسازی و نقشه‌ راه در قالب ۱۰ جلسه آموزش موضوعی و ترکیبی

کتاب مصور رنگی

تصويرسازي آيات و مفاهيم در كمتر ٤٠ از صفحه + ٢٧٠ تست منتخب

برنامه مطالعاتی روزانه

2 برنامه برای 2 بازه زمانی مختلف به صورت روزانه. برنامه هر روزتان مشخص است!

جمع‌بندی‌های خاص

مرور سریع در یک نگاه با خلاصه‌نویسی‌های حرفه‌ای و تصویری

علیرضا یوسفیان پور

سفارش فوری این محصول + پشتیبانی

دین و زندگی به سبکِ یوسفیان‌پور

دینی 6040 حرف آخر

رضایت داوطلبان از پکیج دین‌و‌زندگی

رتبه‌های برتر در مورد ما چی میگن؟

علی-بابائیان

تدریس استاد واقعا شبیه سبک سوالات کنکور بود. سر جلسه کنکور، به درس دین و زندگی که رسیدم استرس داشتم که مبادا این درس، وقت زیادی از من بگیرد و نتوانم برگردم به سوال های بی‌پاسخ درس‌های دیگر برسم. وقتی شروع کردم روی سوالات را خواندم واقعا لذت بردم. سوالات به همان نکاتی اشاره می‌کردند که استاد در تدریسش اشاره کرده بود. همین باعث شد من با اعتماد به نفس بالایی در عرض 7 دقیقه به سوالات پاسخ دهم و 94/7 درصد بزنم.

علی بابائیان
رتبه 16 تجربی
نهال-بابائیان

من شیوه خواندن دینی را نمی‌دانستم یعنی کلا بلد نبودم به کدام بخش‌ها باید دقت کنم یا آیه‌ها را چگونه حفظ کنم و ممکن است از کدام قسمت‌ها سوال بیاید. استاد یوسفیان پور این موارد را طوری تدریس کردند که مطالب در یادمان بماند بدون اینکه نیاز به حفظ کردن باشیم. می‌توانستیم ذهن طراح را بخوانیم و این‌گونه پاسخ دادن به سوال‌ها آسان می‌شد.

نهال بابائیان
رتبه 84 تجربی
مینا-صالحی

با پکیج استاد یوسفیان‌پور کل دینی را در دو سه ساعت جمع‌بندی می‌کردم. سالی که من به درصد 92 رسیدم، رتبه یک 84 درصد زده بود. نقطه قوت این فیلم‌ها، الگوهای فوق‌العاده‌ای بودند که آقای یوسفیان‌پور تدریس می‌کرد. بعد از عید، دینی یک نقطه قوت برای من شده بود و سر جلسه کنکور هم در زمان خیلی کوتاه به سوال‌ها پاسخ دادم و زمان اضافی را برای سایر درس‌ها اختصاص دادم

مینا صالحی
رتبه 47 تجربی
علی-صالحی

استاد یوسفیان‌پور توانایی بالایی در ترکیب آیات و احادیث با متن کتاب دارند. این درس را با کمک استاد در یک زمان کوتاه توانستم 100 بزنم. بیان استاد واقعا خوب بود. مفاهیم را به سادگی آموزش می‌دادند.

علی صالحی
رتبه 228 تجربی

رزومه علیرضا یوسفیان‌پور

تماس-با-علیرضا-یوسفیان-پور