رتبه‌های برتر و درصدهای 100

سبک تدریس علیرضا یوسفیان‌پور در درس دین و زندگی باعث شده هر سال بر تعداد مخاطبین این مدرس افزوده شود. داوطلبان با این روش علاوه بر رسیدن به درصد بالا، می‌توانند در زمان خود صرفه‌جویی کنند. در این صفحه تعدادی از دانش آموزانی که با استفاده از پکیج‌ها و همایش‌های علیرضا یوسفیان‌پور به درصدهای بالای 90 و 100 رسیده‌اند، مشاهده خواهید کرد. اکثر این افراد معتقدند در زمان کوتاهی سر جلسه به سوالات دینی کنکور پاسخ داده‌اند و زمان اضافی را برای درس‌های دیگر اختصاص داده‌اند. 

علی-و-نهال-بابائیان

علی و نهال بابائیان؛ درصدهای بالای 90 دین و زندگی

سالی که علی و نهال بابائیان توانستند به درصد بالای 90 دین و زندگی برسند، رتبه یک 84 درصد زده بود. علی از طریق همایش‌ها و نهال هم به‌واسطه تهیه پکیج‌های دینی حرف آخر با علیرضا یوسفیان‌پور آشنا شده بودند. علی بابائیان در کمتر از 7 دقیقه به همه سوالات پاسخ داد و توانست 94/7 درصد بزند و در کنکور تجربی رتبه 16 را کسب کند. نهال هم با کسب درصد 92 موفقیتش در این درس را مدیون آقای یوسفیان‌پور می‌باشد. هر دو بر این باورند که تدریس استاد مطالب را تا مدت‌ها در ذهن نگه می‌دارد. 

بخش کوچکی از درصدهای 100 ما

مینا و علی صالحی؛ درصدهای 92 و 100 دینی

مینا صالحی به پیشنهاد دوستش (نهال بابائیان)، از پکیج‌های علیرضا یوسفیان‌پور استفاده می‌کند. همیشه از این ترس داشت که مبادا سر جلسه کنکور، مطالبی را که حفظ کرده بود به یاد نیاورد. از طرفی برای کسب یک رتبه خوب هم نباید این درس را کنار می‌گذاشت. بعد از هر بار مطالعه بیشتر متوجه می‌شد که مطالب از ذهنش رفته‌اند. با پکیج‌ها کل دین و زندگی را در کمتر از یک ماه تمام کرد و در کنکور توانست به درصد 92 برسد و رتبه 47 تجربی را کسب کند. مینا معتقد است الگوهای دینی با تدریس علیرضا یوسفیان‌پور تا مدت‌ها در ذهن باقی می‌مانند. سال بعد برادرش علی صالحی با همین روش‌ها توانست به درصد طلایی 100 برسد. علی هم معتقد است کسی مانند استاد نمی‌تواند آیات و احادیث را با متن کتاب ترکیب کند.

علیرضا یوسفیان پور

خرید فوری محصولات با تخفیف ویژه

09120047025

09120047026

طرح 100

فروشگاه آنلاین

خرید ساده و مطمئن

نمونه تدریس‌ها

با امکان دانلود